Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - informacje ogólne

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań zostanie przeprowadzony od dnia 1 kwietnia do dnia 30 września 2021 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: https://spis.gov.pl/

Informacje o wydarzeniach związanych ze spisem na terenie województwa podkarpackiego znajdują się na stronie Urzędu Statystycznego w Rzeszowie rzeszow.stat.gov.pl

15 marca 2021 została uruchomiona infolinia spisowa nr 22 279 99 99, gdzie można uzyskać informacje o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Plakat Narodowy Spis Powszechny 2021 r.

Wyniki naboru rachmistrzów spisowych na terenie miasta Rzeszowa - NSP 2021 r.

                                                                                                                                                                                          Rzeszów, 11 marca 2021 r.

Gminne Biuro Spisowe w Rzeszowie

ul. Kopernika 16

35-002 Rzeszów

ORA.O.504.53.2021

 

Lista osób zakwalifikowanych do pełnienia roli rachmistrza spisowego oraz osób, które stanowią zasób rezerwowy do powołania na rachmistrza spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 na terenie miasta Rzeszowa

 

L.p.

Imię

Nazwisko

Ilość punktów z egzaminu

Czas egzaminu

Status

1

Katarzyna

Sudoł

30 pkt

1m 59s

Rachmistrz

2

Malwina

Wojtusiak

30 pkt

2m 17s

Rachmistrz

3

Gabriela

Bajorek

30 pkt

2m 22s

Rachmistrz

4

Aleksandra

Woźniak

30 pkt

2m 36s

Rachmistrz

5

Kamil

Fuksa

30 pkt

3m 4s

Rachmistrz

6

Mateusz

Waltoś

30 pkt

3m 6s

Rachmistrz

7

Ewelina

Fikus

30 pkt

3m 10s

Rachmistrz

8

Damian

Musiał

30 pkt

3m 10s

Rachmistrz

9

Aleksandra

Ciosek

30 pkt

3m 25s

Rachmistrz

10

Wojciech

Świder

30 pkt

3m 28s

Rachmistrz

11

Barbara

Angowska-Buczak

30 pkt

3m 31s

Rachmistrz

12

Iwona

Kłeczek-Kaznowska

30 pkt

3m 51s

Rachmistrz

13

Anna

Kilarska

30 pkt

3m 58s

Rachmistrz

14

Bartosz

Korczyński

30 pkt

3m 58s

Rachmistrz

15

Krzysztof

Pyrda

30 pkt

4m 13s

Rachmistrz

16

Magdalena

Bąk

30 pkt

4m 13s

Rachmistrz

17

Agata

Cieślak

30 pkt

4m 15s

Rachmistrz

18

Rozalia

Bugaj

30 pkt

4m 23s

Rachmistrz

19

Mateusz

Okulski

30 pkt

4m 30s

Rachmistrz

20

Dariusz

Buczak

30 pkt

4m 49s

Rachmistrz

21

Małgorzata

Ciba

30 pkt

4m 56s

Rachmistrz

22

Iwona

Pasterz-Fal

30 pkt

4m 58s

Rachmistrz

23

Joanna

Godek

30 pkt

5m 2s

Rachmistrz

24

Konrad

Pelc

30 pkt

5m 15s

Rachmistrz

25

Malwina

Kostrzycka

30 pkt

5m 19s

Rachmistrz

26

Maksymilian

Skiba

30 pkt

5m 29s

Rachmistrz

27

Justyna

Gosztyła

30 pkt

5m 33s

Rachmistrz

28

Justyna

Tabor

30 pkt

5m 33s

Rachmistrz

29

Bartosz

Benedyk

30 pkt

5m 45s

Rachmistrz

30

Magdalena

Lisztoń

30 pkt

5m 45s

Rachmistrz

31

Katarzyna

Pomianek

30 pkt

5m 50s

Rachmistrz

32

Aneta

Jurasz

30 pkt

5m 54s

Rachmistrz

33

Gabriela

Ciąpała

30 pkt

6m 0s

Rachmistrz

34

Marek

Zarzeczny

30 pkt

6m 17s

Rachmistrz

35

Anna

Czebiera

30 pkt

6m 18s

Rachmistrz

36

Beata

Dworak

30 pkt

6m 43s

Rachmistrz

37

Tomasz

Kwolek

30 pkt

6m 44s

Rachmistrz

38

Katarzyna

Bechawska

30 pkt

6m 56s

Rachmistrz

39

Grzegorz

Tereszkiewicz

30 pkt

6m 57s

Rachmistrz

40

Monika

Dubas

30 pkt

7m 22s

Rachmistrz

41

Mateusz

Rzemiński

30 pkt

7m 30s

Rachmistrz

42

Beata

Miąsik

30 pkt

7m 33s

Rachmistrz

43

Janusz

Łachmanowicz

30 pkt

7m 57s

Rachmistrz

44

Wiktoria

Mac

30 pkt

8m 4s

Rachmistrz

45

Beata

Haznar

30 pkt

8m 8s

Rachmistrz

46

Paweł

Ciupak

30 pkt

8m 25s

Rachmistrz

47

Janusz

Kosak

30 pkt

8m 30s

Rachmistrz

48

Marcin

Żuraw

30 pkt

8m 36s

Rachmistrz

49

Magdalena

Wcisło

30 pkt

8m 46s

Rachmistrz

50

Agnieszka

Katan

30 pkt

8m 55s

Rachmistrz

51

Magdalena

Czekaj

30 pkt

9m 21s

Rachmistrz

52

Karolina

Sawińska

30 pkt

9m 29s

Rachmistrz

53

Maciej

Strugała

30 pkt

9m 49s

Rachmistrz

54

Amelia

Ostręga

30 pkt

10m 0s

Rachmistrz

55

Zuzanna

Jaworska

30 pkt

10m 33s

Rachmistrz

56

Agnieszka

Lęcznar

30 pkt

11m 8s

Rachmistrz

57

Marcin

Posiak

30 pkt

12m 13s

Rachmistrz

58

Jarosław

Sienkiewicz

30 pkt

12m 23s

Rachmistrz

59

Agnieszka

Wiater-Niezgoda

30 pkt

13m 2s

Rachmistrz

60

Dawid

Różański

30 pkt

13m 4s

Rachmistrz

61

Kamil

Kidacki

30 pkt

13m 9s

Rachmistrz

62

Karolina

Skali

30 pkt

13m 37s

Rachmistrz

63

Zbigniew

Kurpyta

30 pkt

13m 40s

Rachmistrz

64

Dawid

Morończyk

30 pkt

14m 18s

Rachmistrz

65

Bogdan

Stawarz

30 pkt

14m 48s

Rachmistrz

66

Klaudia

Mac

30 pkt

14m 50s

Rachmistrz

67

Blanka

Polek

30 pkt

15m 35s

Rachmistrz

68

Maja

Kowalska

30 pkt

17m 23s

Rachmistrz

69

Grzegorz

Mosiołek

30 pkt

18m 30s

Rachmistrz

70

Wacław

Mac

30 pkt

19m 59s

Rachmistrz

71

Mateusz

Para

30 pkt

20m 0s

Rachmistrz

72

Jan

Światowiec

30 pkt

21m 5s

Rachmistrz

73

Małgorzata

Mac

30 pkt

21m 14s

Rachmistrz

74

Anita

Sztuka

30 pkt

22m 27s

Rachmistrz

75

Bogdan

Loch

30 pkt

33m 14s

Rachmistrz

76

Robert

Małek

30 pkt

37m 30s

Rachmistrz

77

Zbigniew

Paprocki

29 pkt

2m 8s

Rachmistrz

78

Aneta

Ślemp

29 pkt

2m 35s

Rachmistrz

79

Anna

Piotrowska-Kogut

29 pkt

3m 19s

Rachmistrz

80

Damian

Sobota

29 pkt

3m 48s

Rachmistrz

81

Małgorzata

Mazur

29 pkt

4m 42s

Rachmistrz rezerwowy

82

Michał

Drozdowski

29 pkt

4m 50s

Rachmistrz rezerwowy

83

Edward

Lipitak

29 pkt

4m 50s

Rachmistrz rezerwowy

84

Wojciech

Tryczyński-Wróbel

29 pkt

4m 53s

Rachmistrz rezerwowy

85

Anna

Musiał

29 pkt

4m 53s

Rachmistrz rezerwowy

86

Agnieszka

Bilska

29 pkt

5m 07s

Rachmistrz rezerwowy

87

Monika

Ruszała

29 pkt

5m 12s

Rachmistrz rezerwowy

88

Paulina

Ferenc

29 pkt

5m 30s

Rachmistrz rezerwowy

89

Krystyna

Rogowska

29 pkt

5m 35s

Rachmistrz rezerwowy

90

Tomasz

Szwacz

29 pkt

5m 43s

Rachmistrz rezerwowy

91

Marcin

Słysz

29 pkt

6m 02s

Rachmistrz rezerwowy

92

Klaudia

Kluz

29 pkt

6m 10s

Rachmistrz rezerwowy

93

Paulina

Urbańska

29 pkt

6m 17s

Rachmistrz rezerwowy

94

Renata

Augustyn

29 pkt

6m 20s

Rachmistrz rezerwowy

95

Anna

Frend

29 pkt

7m 1s

Rachmistrz rezerwowy

96

Artur

Ryszkiewicz

29 pkt

7m 5s

Rachmistrz rezerwowy

97

Rozalia

Mazur

29 pkt

7m 16s

Rachmistrz rezerwowy

98

Dominika

Morończyk

29 pkt

7m 16s

Rachmistrz rezerwowy

99

Grzegorz

Pankiewicz

29 pkt

7m 17s

Rachmistrz rezerwowy

100

Oliwia

Kozieł

29 pkt

7m 20s

Rachmistrz rezerwowy

101

Agnieszka

Konieczny

29 pkt

7m 44s

Rachmistrz rezerwowy

102

Weronika

Giebel

29 pkt

8m 37s

Rachmistrz rezerwowy

103

Marek

Rzucidło

29 pkt

8m 42s

Rachmistrz rezerwowy

104

Mariusz

Komsta

29 pkt

9m 20s

Rachmistrz rezerwowy

105

Szymon

Szurlej

29 pkt

9m 20s

Rachmistrz rezerwowy

106

Justyna

Szwacz

29 pkt

9m 20s

Rachmistrz rezerwowy

107

Regina

Pokusa

29 pkt

9m 42s

Rachmistrz rezerwowy

108

Karina

Niemiec

29 pkt

9m 45s

Rachmistrz rezerwowy

109

Dariusz

Siuda

29 pkt

10m 27s

Rachmistrz rezerwowy

110

Tomasz

Stolorz

29 pkt

10m 32s

Rachmistrz rezerwowy

111

Hubert

Łuczak

29 pkt

10m 37s

Rachmistrz rezerwowy

112

Marta

Rumak

29 pkt

11m 23s

Rachmistrz rezerwowy

113

Paulina

Tyka

29 pkt

11m 26s

Rachmistrz rezerwowy

114

Mikołaj

Cieśla

29 pkt

11m 57s

Rachmistrz rezerwowy

115

Jacek

Sułuja

29 pkt

11m 59s

Rachmistrz rezerwowy

116

Jakub

Warzybok

29 pkt

12m 0s

Rachmistrz rezerwowy

117

Anita

Sęp

29 pkt

12m 57s

Rachmistrz rezerwowy

118

Jakub

Mac

29 pkt

13m 5s

Rachmistrz rezerwowy

119

Katarzyna

Kujawa

29 pkt

14m 24s

Rachmistrz rezerwowy

120

Katarzyna

Sabo

29 pkt

17m 46s

Rachmistrz rezerwowy

121

Karolina

Rychtarska

29 pkt

19m 23s

Rachmistrz rezerwowy

122

Dorota

Kruczek

29 pkt

24m 54s

Rachmistrz rezerwowy

123

Marcin

Bajek

29 pkt

28m 34s

Rachmistrz rezerwowy

124

Dariusz

Popek

28 pkt

4m 31s

Rachmistrz rezerwowy

125

Filip

Duda

28 pkt

5m 16s

Rachmistrz rezerwowy

126

Edward

Gosztyła

28 pkt

5m 31s

Rachmistrz rezerwowy

127

Grzegorz

Milcarek

28 pkt

6m 37s

Rachmistrz rezerwowy

128

Maciej

Grzęda

28 pkt

7m 8s

Rachmistrz rezerwowy

129

Tomasz

Stawarz

28 pkt

8m 21s

Rachmistrz rezerwowy

130

Justyna

Zarzeczna

28 pkt

12m 53s

Rachmistrz rezerwowy

131

Agnieszka

Kowalczyk

28 pkt

25m 0s

Rachmistrz rezerwowy

132

Mateusz

Kasza

27 pkt

4m 24s

Rachmistrz rezerwowy

133

Piotr

Pańczak

27 pkt

5m 08s

Rachmistrz rezerwowy

134

Rafał

Ludwin

27 pkt

6m 54s

Rachmistrz rezerwowy

135

Magdalena

Mazur-Ciebiera

27 pkt

6m 55s

Rachmistrz rezerwowy

136

Bartłomiej

Szponar

27 pkt

8m 36s

Rachmistrz rezerwowy

137

Dariusz

Rembisz

27 pkt

8m 45s

Rachmistrz rezerwowy

138

Tomasz

Hanus

27 pkt

19m 20s

Rachmistrz rezerwowy

139

Sylwia

Chrapek

26 pkt

7m 40s

Rachmistrz rezerwowy

140

Beata

Pomianek

26 pkt

9m 55s

Rachmistrz rezerwowy

141

Karol

Pabian

26 pkt

10m 16s

Rachmistrz rezerwowy

142

Klaudia

Norek

26 pkt

11m 41s

Rachmistrz rezerwowy

143

Dariusz

Niemiec

26 pkt

36m 46s

Rachmistrz rezerwowy

144

Patrycja

Ferenc

25 pkt

10m 21s

Rachmistrz rezerwowy

145

Anna

Janowska

25 pkt

10m 36s

Rachmistrz rezerwowy

146

Magdalena

Dziedzic

25 pkt

14m 0s

Rachmistrz rezerwowy

147

Beata

Szurlej

25 pkt

16m 12s

Rachmistrz rezerwowy

148

Anna

Mazurkiewicz-Warzocha

24 pkt

4m 41s

Rachmistrz rezerwowy

149

Halina

Brecławska

24 pkt

5m 12s

Rachmistrz rezerwowy

150

Łukasz

Niemiec

24 pkt

5m 13s

Rachmistrz rezerwowy

151

Kamil

Biestek

24 pkt

7m 33s

Rachmistrz rezerwowy

152

Ilona

Walciszewska

24 pkt

28m 48s

Rachmistrz rezerwowy

153

Beata

Hordecka-Dziewit

24 pkt

31m 32s

Rachmistrz rezerwowy

154

Daniel

Moskal

24 pkt

27m 11s

Rachmistrz rezerwowy

155

Anna

Gniewek

23 pkt

10m 32s

Rachmistrz rezerwowy

156

Małgorzata

Gaweł

23 pkt

27m 27s

Rachmistrz rezerwowy

157

Izabela

Szpetnar

23 pkt

39m 59s

Rachmistrz rezerwowy

158

Anna

Pleskacz

22 pkt

11m 57s

Rachmistrz rezerwowy

159

Adam

Zacharski

22 pkt

34m 32s

Rachmistrz rezerwowy

160

Karolina

Chlebek

22 pkt

34m 50s

Rachmistrz rezerwowy

161

Dorota

Trześniowska

21 pkt

10m 17s

Rachmistrz rezerwowy

162

Bartłomiej

Kocój

21 pkt

39m 57s

Rachmistrz rezerwowy

163

Beata

Wójcicka

20 pkt

7m 6s

Rachmistrz rezerwowy

164

Diana

Kosińska

20 pkt

11m 33s

Rachmistrz rezerwowy

165

Krystian

Solarz

20 pkt

24m 0s

Rachmistrz rezerwowy

166

Jadwiga

Koza

19 pkt

5m 37s

Rachmistrz rezerwowy

167

Natalia

Sereda

19 pkt

11m 34s

Rachmistrz rezerwowy

168

Bartosz

Rajs

19 pkt

28m 35s

Rachmistrz rezerwowy

169

Tomasz

Bocheński

18 pkt

6m 01s

Rachmistrz rezerwowy

170

Magdalena

Oko

18 pkt

19m 46s

Rachmistrz rezerwowy

 

 

                                                                                                      Gminny Komisarz Spisowy

                                                                                                           (-) Marek Bajdak

                                                                                        Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Rzeszowa

Załączniki: