Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij

Komisje Rady Miasta Rzeszowa VIII Kadencji

 Komisje stałe:  

Komisja Ekonomiczno – Budżetowa

Przewodniczący

Maria Warchoł

Członkowie

Andrzej Dec

Konrad Fijołek

Mirosław Kwaśniak

Tadeusz Ożyło

Danuta Solarz

Waldemar Szumny

Witold Walawender

Komisja Edukacji

Przewodniczący

Mirosław Kwaśniak

Członkowie

Sławomir Gołąb

Grzegorz Koryl

Grażyna Szarama

Robert Walawender

Witold Walawender

Maria Warchoł

Waldemar Wywrocki

Komisja Gospodarki Komunalnej

Przewodniczący

Bogusław Sak

Członkowie

Wiesław Buż

Marcin Deręgowski

Marcin Fijołek

Daniel Kunysz

Tadeusz Ożyło

Waldemar Wywrocki

Komisja Gospodarki Przestrzennej

Przewodniczący

Tomasz Kamiński

Członkowie

Jolanta Kaźmierczak

Waldemar Kotula

Robert Kultys

Bogusław Sak

Krystyna Stachowska

Komisja Inwestycji i Pozyskiwania Funduszy Unijnych

Przewodnicząca

Jolanta Kaźmierczak

Członkowie

Marcin Fijołek

Jerzy Jęczmienionka

Robert Kultys

Bogusław Sak

Krystyna Stachowska

Mateusz Szpyrka

Wiesław Ziemiński

Komisja Kultury i Promocji

Przewodniczący

Witold Walawender

Członkowie

Sławomir Gołąb

Grażyna Szarama

Robert Walawender

Maria Warchoł

Wiesław Ziemiński

Komisja Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami Osiedlowymi

Przewodniczący

Wiesław Ziemiński

Członkowie

Andrzej Dec

Sławomir Gołąb

Jerzy Jęczmienionka

Tadeusz Ożyło

Mateusz Szpyrka

Komisja Przedsiębiorczości i Zrównoważonego Rozwoju

 Przewodniczący

 Krystyna Stachowska

 Członkowie

Marcin Deręgowski

Konrad Fijołek

Waldemar Kotula

Danuta Szyszka

Witold Walawender

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący

Waldemar Wywrocki

Członkowie

Marcin Fijołek

Tomasz Kamiński

Daniel Kunysz

Robert Walawender

Komisja Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Przewodniczący

Marcin Deręgowski

Członkowie

Wiesław Buż

Waldemar Kotula

Daniel Kunysz

Robert Walawender

Witold Walawender

Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

Przewodniczący

Sławomir Gołąb

Członkowie

Daniel Kunysz

Mirosław Kwaśniak

Danuta Solarz

Grażyna Szarama

Danuta Szyszka

Maria Warchoł

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący

Tadeusz Ożyło

 Członkowie

 Tomasz Kamiński

Jolanta Kaźmierczak

Bogusław Sak

Waldemar Wywrocki

 

Komisje doraźne:

Komisja ds. Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

Przewodniczący

Wiesław Buż

Członkowie

Jolanta Kaźmierczak

Waldemar Kotula

Grzegorz Koryl

Daniel Kunysz

Tadeusz Ożyło

Mateusz Szpyrka

Robert Walawender

Kapituła ds. Honorowych Wyróżnień Miasta Rzeszowa

Przewodniczący

Andrzej Dec

Członkowie


Radni Miasta Rzeszowa: 

Tomasz Kamiński

Mirosław Kwaśniak

Witold Walawender

Maria Warchoł

Danuta Solarz

Grażyna Szarama
 

Przedstawiciele Prezydenta Miasta:

Katarzyna Pawlak

Henryk Wolicki

 

Opublikował(a): 05.11.2019 08:46, Cecylia Lasota
Wytworzył(a): 22.11.2018 11:01, Mirosław Kubiak
Drukuj Poleć znajomym

Ilość odwiedzin: 13338560
Urząd Miasta Rzeszowa
Rynek 1, 35-064 Rzeszów   |   Infolinia: 17 788 99 00, Fax: 017 87 54 105   |   WWW: www.rzeszow.pl   |   E-mail: umrz@erzeszow.pl